Wiadomości / Powiat

Dwa zwycięstwa dla MKS

Redakcja, 12.09.2016, 17:12

W minioną niedzielę dwa seniorskie zespoły MKS Zduńska Wola zaliczyły zwycięstwa w rozgrywkach ligowych.

Pierwszy zespół pokonał na wyjeździe zespół Orkana Buczek, pretendenta do awansu do IV ligi. Nasz zespół do 53. minuty przegrywał już 2:0, ale niezawodny strzelec drużyny Dawid Kępniak w ciągu 25 minut ustrzelił klasycznego hat tricka.

Orkan Buczek - MKS Zduńska Wola 2:3 (1:0)
Bramki: 53' Dawid Kępniak,72' Dawid Kępniak,79' Dawid Kępniak - Dawid Liśkiewicz 13',Kamil Szymanek 51'.

Drugi zespół MKS na własnym boisku wysoko pokonał dotychczasowego lidera MUKS Wróblew, choć goście objęli prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania po strzale Adriana Kościelniaka.
MKS konsekwentnie dążył do wyrównania wyniku i w 35. minucie grający trener Łukasz Jendrychowski zdobył upragnionego gola. W 43 minucie Kacper Kępiński dał prowadzenie MKS-owi, była to bramka tzw. do szatni . Druga połowa to dominacja zespołu gospodarzy na boisku.

MKS II Zduńska Wola - MUKS Wróblew 7:2 ( 2:1)
Bramki : Łukasz Jendrychowski 35',49',66', Kacper Kępiński 43', Łukasz Fendor 69', Krystian Dawid 81', Robert Olejnik 84' - Adrian Kościelniak 1', Artur Lipiński 75'