Wiadomości / Zduńska Wola

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zjednoczeni Stryków - Pogoń Ekolog Zduńska Wola 3:1 (1:0)

Redakcja, 16.10.2012, 19:38

W sobotę 13 października na boisku w Strykowie drużyna seniorów Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegrała mecz 12 kolejki IV ligi łódzkiej z liderem tabeli Zjednoczonymi Stryków.

Zduńskowolanie, pomimo tego że do przerwy przegrywali 0:1, na początku drugiej połowy zdobyli wyrównującą bramkę autorstwa Grzegorza Kalety. Jednak piłkarzom Pogoni Ekolog nie udało się zdobyć kolejnych goli, zaś Zjednoczeni strzelili jeszcze dwie bramki, ostatecznie wygrywając 3:1.

Skład Pogoni Ekolog: Krzysztof Chruściel - Marek Witczak (52' Michał Ignaczak ), Piotr Świniarski, Damian Grzelak - Grzegorz Królewiak, Łukasz Swiatowy (83' Mateusz Drąg), Bartłomiej Kubicki (77' Dawid Walczak), Krystian Grzelak, Rafał Porada (66' Michał Lewandowski) - Grzegorz Kaleta, Filip Sysio

Trenerzy drużyny: Grzegorz Kaleta - Krzysztof Kochelak

Żółte kartki:
Piotr Świniarski, Grzegorz Kaleta, Krystian Grzelak, Grzegorz Królewiak (Pogoń Ekolog)
Adam Patora, Maciej Kiljańczyk, Łukasz Hinc, Jakub Gajewski (Zjednoczeni)

Następny mecz ligowy drużyna Pogoni Ekolog rozegra w niedzielę 21 października o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z KS Paradyż.