W niedzielę 23 listopada 2014 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli został rozegrany Ogólnopolski Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego chłopców (rocznik 2001 i młodsi).
W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na 2 grupy.
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE A
Pogoń I Zduńska Wola - Włókniarz Pabianice
Sokół Aleksandrów - AP Ostrzeszów 0:3
Włókniarz Pabianice - Olimpia Koło 1:3
Pogoń I Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów 1:2
AP Ostrzeszów - Olimpia Koło 1:1
Włókniarz Pabianice - Sokół Aleksandrów 0:1
Pogoń I Zduńska Wola - AP Ostrzeszów 2:2
Sokół Aleksandrów - Olimpia Koło 2:0
Włókniarz Pabianice - AP Ostrzeszów 0:4
Pogoń I Zduńska Wola - Olimpia Koło 2:0
KOŃCOWA TABELA GRUPY A
1. Sokół Aleksandrów 9 pkt. bramki 5:4
2. AP Ostrzeszów 8 10:3
3. Pogoń I Zduńska Wola 7 9:4
4. Olimpia Koło 4 4:6
5. Włókniarz Pabianice 0 1:12
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE B
Pogoń II Zduńska Wola - MULKS Łask 0:3
Widzew Łódź - Omega Kleszczów 0:0
MULKS Łask - Włókniarz 1925 Kalisz 2:0
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:0
Omega Kleszczów - Włókniarz 1925 Kalisz 0:0
MULKS Łask - Widzew Łódź 1:1
Pogoń II Zduńska Wola - Omega Kleszczów 2:1
Widzew Łódź - Włókniarz 1925 Kalisz 4:0
MULKS Łask - Omega Kleszczów 2:0
Pogoń II Zduńska Wola - Włókniarz 1925 Kalisz 1:0
KOŃCOWA TABELA GRUPY B
1. MULKS Łask 10 pkt. bramki 8:1
2. Pogoń II Zduńska Wola 7 3:4
3. Widzew Łódź 6 5:1
4. Omega Kleszczów 2 1:4
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0:7
MECZE PÓŁFINAŁOWE
Pogoń II Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów 0:1
MULKS Łask - AP Ostrzeszów 0:1
MECZ O 9 MIEJSCE W TURNIEJU
Włókniarz Pabianice - Włókniarz 1925 Kalisz 2:2 karne 2:1
MECZ O 7 MIEJSCE W TURNIEJU
Omega Kleszczów - Olimpia Koło 2:1
MECZ O 5 MIEJSCE W TURNIEJU
Widzew Łódź - Pogoń I Zduńska Wola 1:0
MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU
MULKS Łask - Pogoń II Zduńska Wola 1:0
MECZ O 1 MIEJSCE W TURNIEJU
Sokół Aleksandrów - AP Ostrzeszów 2:0
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1. Sokół Aleksandrów
2. AP Ostrzeszów
3. MULKS Łask
4. Pogoń II Zduńska Wola
5. Widzew Łódź
6. Pogoń I Zduńska Wola
7. Omega Kleszczów
8. Olimpia Koło
9. Włókniarz Pabianice
10. Włókniarz 1925 Kalisz
NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy bramkarz turnieju: Nikodem Szkilnik (Pogoń II Zduńska Wola)
Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Bielecki (Sokół Aleksandrów)
Król Strzelców turnieju: Adam Zach (MULKS Łask) - 6 bramek
Był to szósty turniej z cyklu dziesięciu jakie zorganizuję w 2014 roku Miejsko-Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola".