W hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli został rozegrany Ogólnopolski Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego chłopców (rocznik 2003 i młodsi).
Niedzielny turniej był siódmym z cyklu dziesięciu jakie zorganizuję w 2014 roku Miejsko-Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola". W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na 2 grupy.
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE A
Pogoń I Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0
Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź - LKS Lódź 1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Oranje Konin 2:1
Pogoń I Zduńska Wola - Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź 2:0
LKS Lódź - Oranje Konin 3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź 2:1
Pogoń I Zduńska Wola - LKS Łódź 1:0
Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź - Oranje Konin 1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra - LKS Łódź 4:2
Pogoń I Zduńska Wola - Oranje Konin 0:1
KOŃCOWA TABELA GRUPY A
1. Andrespolia Wiśniowa Góra 10 pkt. bramki 8:4
2. Pogoń I Zduńska Wola 7 3:1
3. Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź 6 3:4
4. LKS Łódź 3 5:6
5. Oranje Konin 3 2:6
WYNIKI MECZÓW W GRUPIE B
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Piątkowisko 2:0
Widzew Łódź - KS Kutno 4:0
Orzeł Piątkowisko - Górnik Konin 0:1
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:1
KS Kutno - Górnik Konin 0:1
Orzeł Piątkowisko - Widzew Łódź 0:1
Pogoń II Zduńska Wola - KS Kutno 2:1
Widzew Łódź - Górnik Konin 1:0
Orzeł Piątkowisko - KS Kutno 2:0
Pogoń II Zduńska Wola - Górnik Konin 3:1
KOŃCOWA TABELA GRUPY B
1. Widzew Łódź 12 pkt. bramki 7:0
2. Pogoń II Zduńska Wola 9 7:3
3. Górnik Konin 6 3:4
4. Orzeł Piątkowisko 3 2:4
5. KS Kutno 0 1:9
MECZE PÓŁFINAŁOWE
Pogoń II Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0 karne 2:0
Widzew Łódź - Pogoń I Zduńska Wola 3:0
MECZ O 9 MIEJSCE W TURNIEJU
Oranje Konin - KS Kutno 0:0 karne 2:0
MECZ O 7 MIEJSCE W TURNIEJU
Orzeł Piątkowisko - LKS Łódź 1:0
MECZ O 5 MIEJSCE W TURNIEJU
Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź - Górnik Konin 3:0
MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń I Zduńska Wola 0:0 karne 0:2
MECZ O 1 MIEJSCE W TURNIEJU
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:3
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1. Widzew Łódź
2. Pogoń II Zduńska Wola
3. Pogoń I Zduńska Wola
4. Andrespolia Wiśniowa Góra
5. Akademia Futbolu Tomasz Hajto Łódź
6. Górnik Konin
7. Orzeł Piątkowisko
8. LKS Łódź
9. Oranje Konin
10. KS Kutno
NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Fogel (Pogoń I Zduńska Wola)
Najlepszy zawodnik turnieju: Ignacy Dawid (Widzew Łódź)
Król Strzelców turnieju: Ignacy Dawid (Widzew Łódź) - 6 bramek
SKLADY DRUZYN:
POGON I ZDUNSKA WOLA:
Jakub Fogel, Damian Szewłoga, Jacek Waniek, Mateusz Kaczmarek, Dawid Kozłowicz, Adrian Kamiński, Jakub Antoszczyk, Michał Stasiak, Szymon Woźniak, Krzysztof Rakowski
POGON II ZDUNSKA WOLA:
Wiktor Dutkiewicz, Dawid Pawlak, Alan Górny, Kacper Janiak, Szymon Świniarski, Hubert Śmietański, Krystian Szewczyk, Michał Szkudlarek, Adam Nowak, Dominik Krysztofiak