Wiadomości / Zduńska Wola

Zawisza pokonany przez juniorów

Redakcja, 18.05.2015, 13:40

Juniorzy młodsi MKS Zduńska Wola pokonali wicelidera Zawiszę Pajęczno 5:2, do przerwy prowadząc 3:0.

Mecz rozegrano w niedzielę 17 maja na boisku PMOSu w Zduńskiej Woli. Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy, którzy to strzelili trzy bramki. Jednym celnym trafieniem popisał się Adrian Banasiak, którego strzał można zaliczyć do tak zwanych bramek "stadionu świata".
Adrian Kamas został uznany za najbardziej wyróżniającego się zawodnika meczu.

W drugiej połowie gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki ale goście odpowiedzieli dwoma celnymi trafnymi w tym z rzutu karnego.

Strzelcy bramek dla MKS: Adrian Kamas x2,Bartosz Kaczorowski x2, Adrian Banasiak. Dla gości : Pęciak Michał i Góra Piotr (k).

MKS Zduńska Wola - Zawisza Pajęczno 5:2 (3:0)