Wiadomości / Zduńska Wola

Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz - mecz ligowy

Redakcja, 17.04.2017, 16:14

W środę 12 kwietnia na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna juniorów starszych (rocznik 98/99) Pogoni Zduńska Wola (trenerzy Krzysztof Kochelak - Artur Boruch) rozegrała zaległy mecz III kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1 z zespołem Warty Sieradz. Mecz derbowy zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - WARTA SIERADZ 1:1 (0:1)

0:1 - Jan Szumigaj (22')
1:1 - Adrian Rosiak (49')

SKŁADY DRUŻYN:
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Jakub Gołębiowski - Rafał Rosiak, Mateusz Józefczyk, Rafał Szubański, Kacper Grelewski (46' Kacper Kosecki) - Jakub Koliński (46' Mateusz Suchański), Mateusz Dudek, Jakub Majchrzak, Szymon Krysztofiak - Adrian Rosiak, Paweł Nowakowski
Rezerwowi: Antoni Nowak, Konrad Mazurkiewicz, Bartosz Lipiński
Trenerzy drużyny: Krzysztof Kochelak - Artur Boruch
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

WARTA SIERADZ
Piotr Bilski - Ernest Jakiel (46' Jakub Szulc), Wiktor Bednarek, Kacper Juchner, Dominik Jagieła - Bartosz Matczak, Artur Nowak, Jan Szumigaj, Adam Kałuziński - Krzysztof Składowski, Krzysztof Kokot (77' Kacper Szcześ)
Trener drużyny: Michał Łochowski
Kierownik drużyny: Agnieszka Cieślak

SĘDZIOWIE MECZU:
Łukasz Tomczyk (główny), Arkadiusz Wasilewski i Damian Badziak (asystenci)

ŻÓŁTE KARTKI:
Rafał Rosiak (Pogoń)
Kacper Juchner (Warta)

W pierwszej połowie meczu w 22 minucie bramkę dla drużyny gości po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką zdobył po strzale z bliska Jan Szumigaj. Wyrównującą bramkę dla Pogoni strzelił w drugiej odsłonie meczu Adrian Rosiak.

Następny mecz ligowy drużyna Pogoni rozegra w środę 19 kwietnia o godzinie 17:00 na wyjeździe z MKP Boruta Zgierz. Będzie to zaległy mecz I kolejki.

źródło: Krzysztof Kochelak