W czwartkowe popołudnie wybuchł pożar budynku należącego do Ochotniczej Straży Pożarnej w Beleniu (gm. Zapolice) [więcej]
  • Remis Zapolic ze Złoczewem

Redakcja, 12.05.2017, 15:25

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    W czwartek Amatorzy Zapolice pojechali do Złoczewa, aby rozegrać zaległy mecz 22. kolejki sieradzkiej Klasy "A" gr. II z miejscową Złoczevią. W pierwotnym terminie (30 kwietnia) spotkanie zostało odwołane ze względu na zły stan boiska.Drużyny podzieliły się punktami, bowiem padł remis 3:3 (3:0). Dwie bramki dla Zapolic zdobył Kamil Ornafel, a jedno trafienie dołożył Przemysław Aleksandrowicz. [więcej]
  • Święto strażaków

Redakcja, 12.05.2017, 15:13

10
    Strażacy z gminy Zduńska Wola i gminy Zapolice obchodzili swoje święto. [więcej]
  • Amatorzy zremisowali z UKS Ustków

Redakcja, 12.05.2017, 14:20

10
    4 maja na stadionie w Zapolicach, miejscowi Amatorzy zremisowali z UKS Ustków 3:3 (1:3). Choć początek meczu ułożył się dla gospodarzy słabo, bowiem UKS już w 22 min. prowadził 0:3 (bramki: Przemysław Sobczyk 2 i Jakub Wałęsa), to jednak udało im się odrobić straty. W 35 min. bramkę z rzutu karnego zdobył Kacper Matusiak. W 63 min. Maciej Przybylski strzelił na 2:3, a kilka minut później wyrównał Kamil Ornafel.Skład Zapolic: Damian Rubajczyk (66' Mateusz Urbanowicz), Bartłomiej Nowiński (30' Paweł Streflik), Radosław Stępień, Grzegorz Urbaniak, Tomasz Cieślak (30' Mateusz Brzezowski), Kacper Gała, Maciej Przybylski, Tomasz Krystkiewicz, Kamil Ornafel, Mateusz Jaworski, Kacper MatusiakSkład Ustkowa: Bartosz Połomski, Jacek Gidelski, Hubert Gustowski, Konrad Izydorczyk, Jacek Janiak, Marcin Łuczak, Artur Marciniak, Przemysław Sobczyk, Fabiano Valente, Jakub Tomczak, Jakub Wałęsa. [więcej]
  • Reprezentanci Gminy Zapolice z wyróżnieniem

Redakcja, 25.04.2017, 21:29

Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
    4
    W miniony weekend w Działoszynie odbył się V Międzypowiatowy Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Nie zabrakło tam również reprezentantów Gminy Zapolice. Stowarzyszenie "Strońska Czar" oraz Pani Wiesława Wojciechowska z Woźnik zdobyły wyróżnienia. [więcej]
  • Amatorzy Zapoice pokonują Unię Męka Sieradz

Redakcja, 23.04.2017, 14:42

10
    Amatorzy Zapolice inkasują na swoim koncie kolejne 3 pkt. Tym razem na własnym stadionie pokonali wyżej notowanego rywala - Unię Męka Sieradz. [więcej]
  • Amatorzy Zapolice - Tęcza Brodnia

Redakcja, 12.04.2017, 18:53

10
    W ramach spotkań XIX kolejki Klasy A gr. II Amatorzy Zapolice przegrali u siebie z Tęczą Brodnia 0:3 (0:1). [więcej]
  • Amatorzy Zapolice - TS Gruszczyce

Redakcja, 26.03.2017, 17:36

10
    W drugim meczu rundy wiosennej Towarzystwo Sportowe Gruszczyce wygrało z Amatorami Zapolice 0:2. Do przerwy był bezbramkowy remis, choć TS miało okazję wyjść na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, ale rzut karny obronił bramkarz Zapolic. Bramki dla Gruszczyc zdobyli: Krzysztof Borowiak (48;) i Łukasz Romaniszyn (87').Skład Zapolic: Damian Stolarczyk - Bartłomiej Nowiński (87' Łukasz Czubiński), Grzegorz Urbaniak, Radosław Stępień, Arkadiusz Smęda (70' Tomasz Cieślak) - Tomasz Woźniak (78' Wojciech Student), Maciej Przybylski (46' Kacper Gała), Kamil Ornafel (57' Przemysław Aleksandrowicz), Kacper Matusiak (87' Damian Filipiak), Mateusz Jaworski - Tomasz Krystkiewicz [więcej]