Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Ogłoszenia / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
SPECJALNA OFERTA KREDYTOWA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI!

Do sprzedania nieruchomość komercyjna zlokalizowana w powiecie zduńskowolskim funkcjonująca jako masarnia z ubojnią zwierząt gm. Zduńska Wola.

Na działce znajdują się budynki i budowle o łącznej pow. użytkowej około 1679 mkw. Pow działki 6631 mkw (66,31 arów).

Dziennie możliwości przerobowe ubojni na jedną zmianę wynoszą 600 sztuk trzody chlewnej i 40 sztuk bydła lub przerób około 20 ton mięsa (półtusz).

Nieruchomość położona jest na terenie przemysłu i rzemiosła. Posesja w całości ogrodzona, posiadająca zjazd z drogi publicznej.

BUDYNKI NA DZIAŁCE:

1. Budynek masarni z ubojnią zwierząt o pow.użytkowej 856,3 mkw.
Budynek wolnostojący, murowany, parterowy, nie podpiwniczony. Nieruchomość z lat 70, przez cały czas ciągle rozbudowywany i modernizowany. Ostatnia rozbudowa z modernizacja w 2009 roku. Stan techniczny budynku dobry. Budynek produkcyjny masarni z ubojnią z częścią biurowo-socjalną składa się z pomieszczeń produkcyjnych ubojni i masarni ( pomieszczeń uboju, hala rozbioru mięsa, chłodni, halo obróbki mechanicznej, hali obróbki technicznej ) oraz pomieszczeń pomocniczych-biurowych, socjalnych sanitarnych i technicznych.

Do budynku przylegają:

*budynek magazynowy o pow. użytkowej 133,50 mkw. Budynek murowany, parterowy, przykryty jednospadowym dachem, pokryty papą, stanowiący funkcjonalnie część budynku masarni. Budynek składa się z trzech pomieszczeń magazynowych.

*budynek kotłowni o pow. użytkowej 41,9 mkw. Przylega do budynku masarni od strony wschodniej, murowany, parterowy, przykryty jednospadowym dachem pokryty papą.

2. Budynek bucht spędowych o pow. użytkowej 76,5 mkw. Budynek wolnostojący, murowany, nie podpiwniczony, przykryty jednspadowym dachem pakryty papą, usytuowany w północnej części działki. Budynek składa się z trzech pomieszczeń do przechowywania żywca oraz przez całą długość budynku korytarza do przępędzania żywca.

3. Budynek handlowy o pow. użytkowej 25,67 mkw. Budynek wolnostojący, murowanym, partrowy, przykryty jednospadowym dachem pokryty papą usytuowany przy południowo-wschodzniej granicy działki. Budynek składa się z trzech pomieszczń sali sprzedaży, zaplecza magazynowego i pomieszczeń sanitarnych. Stan techniczny budynku dobry.

4. Budynek gospodarczy o pow. użytkowej 65,45 mkw. Budynek wolnostojący, murowany, pokryty papą usytuowany przy północo-zachodniej granicy działki. Budynek składa się z dwóch pomieszczeń magazynowych. Stan techniczny średni.

Infrastruktura (w tym przyłącza: energetyczne, siła, wodno - kanalizacyjne).

Technologia budowy murowana oraz żelbetowa.

DZIAŁKA:
Powierzchnia działki 6631 mkw (66,31 arów). Teren działki częściowo utwardzony płytami betonowymi, plac parkingowy. Na działce znajdują się 2 bramy wjazdowe, w tym jedna gospodarcza dla dostawców. Wymiary 55 m x 120 m.

Zakład posiada wszystkie pozwolenia do prowadzenia masarni z ubojnią oraz produkcji wyrobów wędliniarskich.

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w wschodniej części powiatu zduńskowolskiego, na terenie Zduńskiej Woli w miejscowości Czechy w otoczeniu terenów przemysłowo-usługowych. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 14 ( trasa Łódź - Wrocław ). Odległość od Zduńskiej Woli ok. 1 km, odległość od przystanków komunikacji publicznej ok. 20 m.

CENA 1 800 000 zł netto / 2 214 000 brutto

Więcej informacji po uzgodnieniu telefonicznym!

Cena do negocjacji! JEŚLI NIE ODPOWIADA CI CENA, ZAPROPONUJ SWOJA! NIERUCHOMOŚCI KRAWCZYK, KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA !!! Pomagamy uzyskać kredyt i skompletować całą dokumentację!

WIĘCEJ INFORMACJI:

AGENT PROWADZĄCY: Bogumił Krawczyk 501 140 502

E-mail: bogumilmałpasieradz-nieruchomosci.p l

Biuro nieruchomości Krawczyk

Kościuszki 6

Sieradz

www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny:

Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogumił Krawczyk (licencja nr: 20112)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Cena:
2 214 000 zł
Kontakt:
Telefon43/ 822-35-18
sieradzmałpasieradz-nieruchomosci.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
NIERUCHOMOŚCI KRAWCZYK
Lokalizacja:
gmina Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

 • Lokalizacja

  otwórz/zamknij
 • Kategorie

  otwórz/zamknij
 • Szukaj

  otwórz/zamknij
  • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
   zaawansowanepokaż/ukryj
  • Wybierz lokalizację:
  • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj