Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Ogłoszenia / Nieruchomości na sprzedaż

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
NA SPRZEDAŻ OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ, O ŁĄCZNEJ POW. OK 3 170 MKW NA DZIAŁCE O POW. 6718 MKW (67,18 AR) W SIERADZU
PRZY ULICY P.O.W. (kierunek na Kalisz)

Obiekt nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na terenie obowiązują warunki zabudowy.

Nieruchomość zabudowana jest obiektami o charakterze:
1. Budynek magazynowo-biurowy z wydzieloną częścią mieszkalną
2. Hala magazynowa
3. Budynek magazynowy
4. Budynek portierni
5. Budynek garażowy

Ad1. Budynek magazynowo biurowy z wydzieloną częścią mieszkalną i kotłownią, o dwóch kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej z elementami uprzemysłowienia, o powierzchni całkowitej 1 645,23 m2 oraz częścią mieszkalną 225 m2.

Budynek posadowiony na ławach fundamentowych żelbetonowych, ze ścianami murowanymi z cegły kratówki, słupami i podciągami żelbetonowymi, stropy między-piętrowe żelbetowe z płyt kanałowych, dach typu stropodach pokryty papą. Stolarka okienna z profili PCV, drzwiowa drewniana typowa. Obiekt wyposażony w instalacje wodociągowo kanalizacyjną i elenktyczną, ogrzewany instalacją CO z własnego pieca węglowego zlokalizowanego w piwnicy. W części magazynowej zewnętrzna rampa załadunkowa.

Ad2. Hala magazynowa parterowa, złożona z obiektów różnej wysokości, połączonych w jedną bryłę i tworzących funkcjonalną całość, wykonana w technologii tradycyjnej z elementami uprzemysłowienia, o powierzchni 1 217 m2.

Hala posadowiona na ławach fundamentowych żelbetonowych, że ścianami murowanymi z cegły kratówki, w części wykonana w konstrukcji słupowo ryglowej, z dachem typu stropodach nie wentylowany, wykonany z płyt żelbetonowych, pokryty papą. Posadzki betonowe. Stolarka okienna z profili PCV, wrota do pomieszczeń magazynowych stalowe.

Obiekt wyposażony w instalację wodociągowo kanalizacyjną i elektryczną, z częścią pomieszczeń ogrzewanych instalacją CO. Część obiektu wyposażona w zadaszona zewnętrzną rampę załadunkowo - rozładunkową.

Ad3. Budynek magazynowy parterowy, bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycyjnej, ze ścianami murowanymi, dachem konstrukcji drewnianej wykonanym z wiązarów deskowych, kryty papą na deskach. Posadzki betonowe. Stolarka okienna z profili PCV, drzwiowa metalowa. Budynek wyposażony w instalacje wodociągowo kanalizacyjną i elektryczną. Obiekt o powierzchni 261,60 m2.

Ad4. Budynek portierni parterowy, bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycyjnej, ze ścianami murowanymi, dachem typu stropodach z płytą żelbetową, kryty papą. Posadzki betonowe z płytek terakota. Elewacja obłożona panelami typu siding. Stolarka okienna i drzwiowa z profili PCV. Budynek wyposażony w instalacje wodociągowo kanalizacyjną i elektryczną.

Ad5. Budynek garażowy parterowy, bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycja, ze ścianami murowanymi z cegły ceramicznej, dachem typu stropodach z płytę żelbetonową, krytą papą. Posadzki betonowe. Stolarka okienna i drzwiowa typu inwentarskiego. Budynek wyposażony w instalację elektrycczną. Obiekt o powierzchni 27 m2.

Okna PCV
Ogrzewanie: CO z własnego pieca węglowego.

DOCHODOWA NIERUCHOMOŚĆ - nieruchomość, ze względu na fakt iż jest w większości podnajmowana rożnym firmom, przynosi miesięcznie duży przychód (więcej informacji w Biurze)

DZIAŁKA NA KTÓREJ POSADOWIONY JEST CAŁY OBIEKT MA POWIERZCHNIĘ 6718 MKW

LOKALIZACJA:
Obiekt zlokalizowany w bardzo dobrym położeniu przy ulicy POW. Znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej na Kalisz. Bardzo korzystne usytuowanie ! Łatwy dojazd ! Możliwość umieszczenia obszernej reklamy bezpośrednio od drogi.

CENA NETTO: 2 395 000 zł

JEŚLI NIE ODPOWIADA CI CENA, ZAPROPONUJ SWOJĄ!!!

Więcej informacji:
Bogumił Krawczyk
tel.: 501-140-502
mail: bogumil.krawczykmałpasieradz-nieruchomosci.pl
-------------------------------------------------------------
Kościuszki 6
98-200 Sieradz
tel. (43) 822 - 35 -18

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogumił Krawczyk (licencja nr: 20112)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Cena:
2 395 000 zł
Kontakt:
Telefon43/ 822-35-18
sieradzmałpasieradz-nieruchomosci.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
NIERUCHOMOŚCI KRAWCZYK
Lokalizacja:
Spoza powiatu

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj