Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Ogłoszenia / Nieruchomości na sprzedaż

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA!

Dochodowa kamienica położona na Starym Mieście w Sieradzu przy ul. Rynek.

Kamienica zbudowana została w XIX wieku i wpisana została do rejestru zabytków.

Obiekt nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 588,09 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1175 m2

Budynek piętrowy , częściowo podpiwniczony, pokryty dachówką ceramiczną w części blachą ocynkowaną. Dach jest dwuspadowy. Kamienica posiada drewniane stropy. Nieruchomość posiada od strony podwórza dwie oficyny. Budynek jest częściowo podpiwniczony oraz wybudowany z tradycyjnej pełnej cegły. Okna wymienione na PCV. Front budynku odnowiony.

Środek kamienicy utrzymanie w stanie dobrym wymagającym lekkiego odświeżenia i remontu. Na ścianach znajdują się gładzie gipsowe pomalowane, zwykłe tynki, a na podłodze znajduje się glazura, deski oraz panele.

Nieruchomość posiada na parterze dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni 164,79 m2, które posiadają bezpośrednie wejście z chodnika. W skład lokali wchodzą pomieszczenia handlowo-usługowe oraz pomieszczenia socjalno-sanitarne.

Na górze znajduje się powierzchnia mieszkalna o powierzchnia 423,3 m2, która przerobiona jest na około 20 pokoi hotelowych - cały czas wynajęte. Standard powierzchni mieszkalnej dobry.

Obiekt posiada wszystkie niezbędne instalacje tj. przyłącze energetyczne, przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz ogrzewanie CO eko-groszek. Istnieje możliwość podłączenia nieruchomości do miejskiej sieci.

Nieruchomość położona w ciekawej i atrakcyjnej części Sieradza jakim jest Stare Miasto. Obszar ten został całkowicie zmodernizowany w 2007 roku co korzystnie wypłynęło na sprzedaż/wynajem nieruchomości w tym obszarze. Kamienica znajduje się w ścisłej zabudowie oraz nieruchomości znajdujące się obok niej w większym stopniu również zostały zmodernizowane. Sieradz dzięki rewitalizacji zyskał funkcję kulturalno-turystyczną, która gromadzi wielu zwolenników tego miasta, a coroczne stałe spotkania kulturowe pozwalają na zwiększone natężenie osób.

Działka o powierzchni 1175 m2 o wymiarach około 19m x 66m. Od strony ulicy Sukienniczej znajduje się dodatkowe wejście na działkę. Na działce znajdują się dwa budynki parterowe z możliwością wykorzystania przestrzenni na mieszkania lub usługę. Dodatkowo posadowione jest sześć komórek oraz garaż.

OPIEKUN OFERTY: Bogumił Krawczyk
tel. 501 140 502
email: bogumil.krawczykmałpasieradz-nieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości Krawczyk
ul. Kościuszki 6, Sieradz
43 822 35 18
www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112 Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogumił Krawczyk (licencja nr: 20112)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Cena:
1 150 000 zł
Kontakt:
Telefon43/ 822-35-18
Telefon531-61-65-29
paulinamałpasieradz-nieruchomosci.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
NIERUCHOMOŚCI KRAWCZYK
Lokalizacja:
Spoza powiatu

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj