Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Gdzie najlepiej uzyskać kredyt?

Materiał sponsorowany

Wiele osób stoi przed wyborem oferty kredytowej, czy to na zakup nowego wyposażenia mieszkania, samochodu lub samego mieszkania. Chodzenie od banku do banku i pytanie o oferte może być męczące. Najlepiej skorzystać z porównywarki kredytowej online.

Czym są porównywarki kredytowe?

Są to strony internetowe, które udostępniają oferty wielu banków. Po wybraniu kwoty kredytu, okresu kredytowania, system automatycznie przedstawi nam prognozowane koszta kredytu, oraz wysokość miesięcznej raty.

Bez problemu możemy zamówić kontakt konsultanta z danego banku lub nawet podpisać umowę kredytową bez wychodzenia z domu. W przypadku tzw. chwilówek wystarczy wykonać przelew weryfikacyjny i przyznana nam pożyczka znajdzie się w przeciągu 15 minut na naszym koncie.

Poznaj najlepsze oferty kredytowe i pożyczkowe na Finansowe24.pl

Potrzebuję ubezpieczyć mieszkanie, gdzie szukać solidnych ubezpieczeń?

Takie oferty również możesz sprawdzić przez internet, zapoznaj się z ofertą wielu ubezpieczycieli siedząc wygodnie przy komputerze. Finansowe24.pl - oferty ubezpieczeń.

Szukam darmowego konta bankowego, gdzie go znajdę?

Również u nas masz możliwość założyć darmowe konto bankowe.

Fot. CC0 Public Domain

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj