Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Potrącenie w Porębach

Redakcja, 07.02.2014, 11:34

Do potrącenia pieszego doszło w miejscowości Poręby, gmina Zduńska Wola. Pieszy ze złamaną nogą trafił szpitala w Sieradzu. Kierujący nie posiadał prawa jazdy.

← REKLAMA

O godz. 19 w czwartek policjanci z "drogówki" zostali wysłani przez dyżurnego do miejscowości Poręby, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że kierujący samochodem, 40-letni mieszkaniec Zapolic, nie wyhamował przed oznakowanym przejściem dla pieszych i potrącił przechodzącego przez nie 39-letniego mieszkańca gminy Zapolice.

W wyniku potrącenia pieszy doznał złamania prawej nogi. Został odwieziona karetką pogotowia do szpitala w Sieradzu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. 40-latek nie posiadał jednak uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego wypadku w prowadzonym dochodzeniu.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj