Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kradł stal z budowy S-8

Redakcja, 16.05.2013, 10:25

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Zduńskowolscy policjanci w punkcie skupu złomu zatrzymali mężczyznę, który sprzedawał drut zbrojeniowy. Jak się okazało pręty pochodziły z budowy odcinka S-8 w miejscowości Czechy.

← REKLAMA

W środę popołudniu policjanci kontrolowali na terenie miasta punkty skupu złomu. Podczas kontroli jednego z nich spotkali mężczyznę, który rozładowywał z samochodu na wagę pręty zbrojeniowe.

- Stróże prawa wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Słupska. Funkcjonariusze następnie sprawdzili skąd kierowca volkswagena transportera posiada ponad 400 kilogramów tego materiału i dlaczego sprzedaje go w Zduńskiej Woli – relacjonuje Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy zduńskowolskiej komendy. - Ustalili, że mężczyzna pracuje przy budowie drogi ekspresowej S-8 w miejscowości Czechy. A stal została właśnie skradziona z tej budowy.

Mieszkaniec Słupska został zabrany do komendy. Tam śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży drutu żebrowanego o wartości ponad tysiąca złotych na szkodę firmy budującej "ekspresówkę". Sprawcy kradzieży grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_21 (IP: *.*.104.58), 16.05.2013, 10:31
  I dziwić się że nasze drogi później wyglądają tak jak wyglądają.... Jak nakradną wszyscy ile się da i robią z byle czego.... Z gó...a bata nie ukręcisz......
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_17 (IP: *.*.2.72), 16.05.2013, 13:53
   Polak potrafi!;)
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12 (IP: *.*.22.140), 16.05.2013, 14:12
  Złapano 1 złodzieja a co z resztą złodziei? Tak jak pisze gość nr 21!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj