Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany weekend

Redakcja, 18.08.2014, 12:00

Pijani kierowcy nie dają o sobie zapomnieć. Policjanci w sobotę zatrzymali jednego kierowcę, w niedzielę już dwóch.

← REKLAMA

W sobotę 16 sierpnia około godziny 21:27 policjanci z prewencji na ul. Łaskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód fiat uno. Podczas kontroli z ust kierowcy wyczuli woń alkoholu. Przeprowadzili więc badanie alkomatem stanu jego trzeźwości. Okazało się, że 52-letni zduńskowolanin miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W niedzielę natomiast kolejnym zatrzymanym nietrzeźwym kierowcą był 37-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego. O godzinie 18:25 został zatrzymany w Michałowie, gmina Zduńska Wola, gdy kierował oplem omegą. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu. Podczas dalszej kontroli okazało się, że mężczyzna miał orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do czerwca 2017 roku.

Tego samego dnia godzinę później policjanci zatrzymali kolejnego kierującego "na podwójnym gazie". Na ul. Getta Żydowskiego został zatrzymany kierowca bmw. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 21-letniego zduńskowolanina ponad półtora promila alkoholu.

Wszyscy usłyszą zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu brzezińskiego dodatkowo usłyszy zarzut niestosowania się do wyroku sądu. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj