Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Gminna droga ukończona

Redakcja, 12.10.2014, 14:12

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Uroczyście oddano do użytku ostatni odcinek remontowanej drogi w Michałowie, która była częścią szerszego projektu.

← REKLAMA

Odcinek, który wyremontowano ma ok. 250 metrów. Prowadzi od OSP Michałów do drogi krajowej nr 12/14. Ten niewielki odcinek kończy rozbudowę drogi gminnej w Michałowie i Krobnowie.

- Ta droga w całości jest niezmiernie ważna dla tej społeczności. Rozwiązuje problem komunikacji na terenie Michałowa, Krobanowa, a zarazem z tej drogi korzystają mieszkańcy okolicy. To droga, przy której znajduje się szkoła. Poczucie bezpieczeństwa dzieci jest dla nas ważniejsze - mówił podczas piątkowej otwarcia wójt gminy Zduńska Wola Henryk Stanucha.

Remont drogi został rozbity na etapy ze względu na wykup niektórych gruntów. Remont drogi został zrealizowany w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych (ok. 1,6 mln zł), powiatu (ok. 90 tys. zł). W sumie koszt remontu całego odcinka to ok. 3 mln zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj