Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nabór dodatkowy do projektu "Przedsiębiorca 50+"

Redakcja, 15.10.2014, 10:30

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli ogłasza nabór dodatkowy do 17 października do projektu "Przedsiębiorca 50+" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

← REKLAMA

Do udziału w naborze zapraszane są osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej, które mają powyżej 50 lat, zamieszkują powiat zduńskowolski, są bezrobotne lub pozostające bez zatrudnienia.
Warunkiem uczestnictwa w naborze dodatkowym jest gotowość do założenia działalności gospodarczej w terminie do 31 października 2014r.

W ramach projektu przewidziano takie formy wsparcia jak: wsparcie finansowe na uruchomienie działalności gospodarczej w wysokości 30 tys. zł, wparcie pomostowe podstawowe: comiesięczna pomoc finansowa w wysokości do 1,6 tys. zł przez okres 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy o udzielenie wsparcia.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i warunków uczestnictwa w projekcie można uzyskać również na stronie internetowej www.powiatzdunskowolski.pl oraz pod numerem tel. 43 823 22 04 wew. 107. Osoba do kontaktu: Kinga Kras.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj