Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pierwsza sesja gminy Zduńska Wola

Redakcja, 02.12.2014, 14:52

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Janusz Sakiewa po raz trzeci został przewodniczącym Radnych Rady Gminy Zduńska Wola.

← REKLAMA

Gmina Zduńska Wola jest po pierwszej sesji radnych w nowej kadencji. Z piętnastu radnych wybrano Janusza Sakiewę startującego z KWW H. Staniuchy na przewodniczącego rady. To jego piąta kadencja i po raz trzeci będzie przewodniczył obradom.

-Każdy wybór jest zaskoczeniem. Zdobyłem zaufanie radnych, widocznie sprawdziłem się w poprzednich kadencjach - mówi Sakiewa, który jest rolnikiem i mieszka w Czechach. -Chce działać na rzecz nie tylko swojego okręgu, ale całej gminy - dodaje.

Na kandydata na przewodniczącego zgłoszono także Jacka Kozłowskiego, ten jednak odmówił nie chcąc robić konkurencji Sakiewie. Kozłowski, jak i w poprzedniej kadencji, został wiceprzewodniczącym.

Gmina Zduńska Wola pierwszą sesję miała w szkole w Czechach 1 grudnia. Ślubowanie prócz radnych złożył także wójt Henryk Staniucha, który ponownie będzie rządził w tej gminie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj