Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Spotkanie w sprawie DK 12/14

Redakcja, 05.01.2015, 17:13

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Decyzja o przekazaniu przez GDDKiA odcinków drogi krajowej nr 12/14 gminnym samorządom budzi wiele obaw i sprzeciwów. Na ten temat będą debatowali samorządowcy oraz politycy w najbliższy czwartek w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

W związku z oddaniem do użytku drogi ekspresowej S8 odcinki dróg krajowych teoretycznie przeszły pod zarząd lokalnych samorządów. Gminy jednak nie podpisały protokołów przejęcia, a nawet nie chcą tego robić, bowiem wiążą się z tym koszty utrzymania drogi krajowej nr 12/14.

Nad ten temat będą rozmawiać samorządowcy, a także parlamentarzyści na konferencji zaplanowanej na 8 stycznie (czwartek) w Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz". Początek o godz. 11.

Konferencja ma na celu przybliżenie opinii publicznej problemu, a także znalezienie skutecznej metody obrony przed przejmowaniem dróg krajowych przez gminy.

Fot. arch. M.Sz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1568 (IP: *.*.79.62), 05.01.2015, 20:39
  dobra robota administracjo, pozdrawiam :D
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj