Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kradli i wpadli

Redakcja, 05.11.2012, 16:41

Na gorącym uczynku kradzieży paliwa i akumulatorów z pojazdów budowlanych oraz ciężarowego wpadł 22-letni sieradzanin, który został zatrzymany przez pracownika ochrony na terenie prywatnej posesji w gminie Szadek.

← REKLAMA

W sobotę 3 listopada o godzinie 3.00 pracownik ochrony został powiadomiony przez system zabezpieczeń o wejściu intruza na teren prywatnej posesji na terenie gminy Szadek. Ochroniarz poinformował o tym fakcie dyżurnego zduńskowolskiej komendy i udał się pod wskazany adres. Na miejsce natychmiast wyruszli także policjanci.

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, pracownik ochrony przekazał im młodzieńca, który wszedł na teren strzeżonej posesji. Po wstępnych oględzinach okazało się, że 22-latek wspólnie ze wspólnikiem, który uciekł, spuścili paliwo i ukradli akumulatory z pojazdów tam stojących. Ze zbiorników pojazdów przywłaszczyć chcieli ogółem 33 litrów oleju napędowego oraz ukradli 5 akumulatorów.

Mundurowi w pobliżu znaleźli Volkswagena Golfa, którym sprawcy się poruszali. Mężczyzna został zatrzymany w areszcie komendy. Następnego dnia wspólne działania zduńskowolskich i sieradzkich policjantów pozwoliły zatrzymać 20-letniego mieszkańca Sieradza, który zbiegł z miejsca kradzieży.

W trakcie dalszych czynności procesowych śledczy ustali, że młodzieńcy tego samego dnia w miejscowości Rębieskie na terenie gminy Zduńska Wola z zaparkowanego na poboczu samochodu ciężarowego Iveco ukradli akumulator. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży, grozi im teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj