Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Festyn Recyklingowy w Wojsławicach

Redakcja, 22.04.2015, 10:05

Po raz 8. gmina wiejska Zduńska Wola organizuje dla swoich mieszkańców Festyn Recyklingowy pod hasłem "Mamy rady na odpady".

← REKLAMA

Festyn to dobra okazja na pozbycie się odpadów i otrzymania za nie roślin. Akcja organizowana jest od kilku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. od 9 do godz. 12 na terenie przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach.

Oddać będzie można makulaturę, baterie i akumulatory małogabarytowe, puszki aluminiowe, nakrętki od butelek typu PET, kapsle metalowe oraz elktro odpady. Za określoną w regulaminie ilość odpadów mieszkańcy gminy otrzymają talony, które będzie można wymienić na sadzonki kwiatów, krzewów, czy torby ekologiczne.

Nie będą przyjmowane opony, które odbierane będą od mieszkańców w formie zbiórki odpadów wielkogabarytowych jesienią.

Fot. UG Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj