Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Mija rok od zaginięcia. Policja ponawia apel

Redakcja, 29.04.2015, 16:10

30 kwietnia minie rok od zaginięcia Pawła Jagielskiego, mieszkańca Rębieskich (gmina Zduńska Wola). Policja ponawia apel do osób, które mogą cokolwiek wiedzieć na temat zaginięcia mężczyzny.

← REKLAMA

30 kwietnia 2014 roku Paweł Jagielski wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
RYSOPIS: wzrost ok. 180/185 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, proste twarz owalna, uzębienie pełne. Poniżej lewego kolana tatuaż ( wzorki chińskie tzw. "tribal"), po lewej stronie brzucha blizna pooperacyjna o dł. 7-10 cm.

W dniu zaginięcia miał na sobie spodnie dżinsowe jasno-niebieskie, sweter w paski poziome różnokolorowe, buty sportowe.

Poszukiwania prowadzi KPP w Zduńskiej Woli. Do tej pory nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego, dlatego policja ponawia apel do osób, które mogą pomóc w odnalezieniu Jagielskiego.
Informacje przyjmowane są pod nr tel. resortowym 845 32 11, miejski 043 824 43 11, tel. kontaktowy do rodziny: 888 358 560.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj