Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Boże Ciało. Utrudnienia w ruchu

Redakcja, 03.06.2015, 08:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W święto Bożego Ciała na terenie powiatu zduńskowolskiego odbywać się będą uroczystości religijne. Policjanci od 3 do 7 czerwca prowadzić będą akcję " Bezpieczny weekend - Boże Ciało".

← REKLAMA

3 czerwca w godzinach 18-22 i 4 czerwca w godzinach 8-22 będą obowiązywać ograniczenia poruszania się po drogach pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. Policjanci będą uczestniczyć również w zabezpieczeniu przemarszów mieszkańców powiatu. Głównym celem będzie zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom uroczystości.

Z Bazyliki Mniejszej procesja przejdzie ul. Kościelną i Łaską do kościoła św. Antoniego w godz. 11:30-14:00. Procesja parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Karsznicach przejdzie ul.: Wojska Polskiego, Sylii, Grunwaldzką, 1 Maja w godz. 11:00-12:30.

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego - ul.: Staffa, Szymanowskiego, Iwaszkiewicza, Malczewskiego, Baczyńskiego, Staffa w godzinach 17:30-19:00. W Janiszewicach od godziny
11:50 wstrzymany będzie ruch na trasie Zduńska Wola - Szadek. W Korczewie ruch będzie wstrzymany ok. godz. 12:15 na trasie Tymienice- Wojsławice.

W Parafii Świętej Urszuli w Strońsku procesja rozpocznie się o godzinie 12:15. Czasowo zostanie
wstrzymany ruch na trasie Beleń - Pstrokonie. Od około godziny 11:00 wstrzymany zostanie całkowicie ruch w Rynku w Szadku w związku z procesją w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Świętego Jakuba. Tu utrudnienia będą trwały do godziny 12:00 i nie będzie
możliwości objazdu, gdyż z uwagi na remont zamknięta została ulica Widawska.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj