Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

V Spartakiada Przedszkolaka

Redakcja, 25.06.2015, 15:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zdrowo i sportowo rywalizowały przedszkolaki z gminy Zduńska Wola podczas V Spartakiady.

← REKLAMA

Zawody zorganizowano w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, a towarzyszyło im hasło "Zdrowo i sportowo". Maluchy sprawdzały swoją formę w następujących konkurencjach: slalom z piłką koszykową, tunel z szarfą, rzut woreczkiem do celu, gąsienica kocykowa, skoki z ziemniakiem czy bieg w parach z hula-hop.

Organizatorzy spartakiady nie zapomnieli też o opiekunach. Nauczyciele mogli się zmierzyć w konkurencji skoków ze skakanką. Nad sprawnym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwały wychowawczynie grup oraz jury. Ostatecznie miejsce pierwsze zdobyła drużyna przedszkolaków z Czech. Drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, a uczestnicy dyplomy i drobne upominki.

Celem rozgrywek było promowanie zdrowego stylu życia, sportowej rywalizacji, umiejętności współpracy i współdziałania w grupie, a także walorów aktywności ruchowej oraz wspólna integracja uczestników.

V Spartakiada Przedszkolaka zrealizowana została dzięki wsparciu finansowemu zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w gminie Zduńska Wola w 2015 r.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj