Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Artystyczne lato zawędrowało do Krobanowa

Redakcja, 10.07.2015, 09:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W ramach programu autorskiego "Trzeba tylko chcieć" 8 lipca 2015r Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował dla uczestników stanicy w Krobanowie zajęcia edukacyjno-artystyczne.

← REKLAMA

Zajęcia przeprowadziły: Katarzyna Mencwal i Aleksandra Grzelak, inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy w Sieradzu. Tematem spotkania był "Bezpieczny wypoczynek na wsi". Dzieci z zaciekawieniem obejrzały film, mówiący o zagrożeniach na jakie są narażone podczas zabaw.

Po obejrzeniu filmu najmłodsi uczestnicy stanicy wzięli udział w konkursie plastycznym, nad przebiegiem którego czuwali podopieczni Hufca Pracy. Na zwycięzców czekały cenne nagrody ufundowane przez Inspekcję Pracy. W tym samym czasie pozostali uczestnicy przygotowywali i porządkowali teren pod zajęcia sportowo-rekreacyjne. Po zmaganiach konkursowych dzieci z wielką ochotą i radością uczestniczyły w przygotowanych i przeprowadzonych przez podopiecznych Hufca Pracy rozgrywkach.

Młodzież doskonale sprawdziła się w roli opiekunów, nauczycieli i sędziów, toteż konkurencje rozegrane zostały aż do piątej rundy. Celem zorganizowanych przez Hufiec Pracy zajęć był rozwój twórczego potencjału dzieci i młodzieży w warunkach zabawy, kształtowanie wzorów i nawyków aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego, stwarzanie sytuacji sprzyjających przeżywaniu pozytywnych emocji, a także pokazanie możliwości uczestniczenia w edukacji poprzez sport i zabawę.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj