Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Hufiec zakończył wakacyjny projekt

Redakcja, 18.07.2015, 08:35

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

"Trzeba tylko chcieć" to wakacyjny projekt Hufca Pracy w Zduńskiej Woli, dzięki któremu organizowano zajęcia dla dzieci z powiatu.

← REKLAMA

W tym tygodniu na stanicy w Janiszewicach (gmina Zduńska Wola) zakończono projekt "Trzeba tylko chcieć". Przez dwa tygodnie kadra Hufca Pracy i jego wychowankowie zapewnili grupie dzieci i młodzieży aktywny wypoczynek, organizując imprezy rekreacyjno - sportowe i kulturalno - rozrywkowe, a w tym: konkursy, wycieczki, zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne itp.

Odbyły się także zajęcia z doradcą zawodowym MCIZ Magdaleną Szewczyk oraz spotkania z Inspektorami Anną Karkoszką, Januszem Orzechowskim, Katarzyną Mencwal i Aleksandrą Grzelak z Państwowej Inspekcji Pracy.

Na zakończenie programu wszystkim uczestnikom wręczono drobne upominki za udział w zajęciach. Miłe słowa uznania i podziękowania za zaangażowanie i duży wkład pracy otrzymano od kierownika stanicy Katarzyny Kilian - Haraszkiewicz oraz uczestników stanicy.

Celem zorganizowanego programu było zapewnienie dzieciom i młodzieży aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku w miejscu zamieszkania, rozwijanie umiejętności zawierania nowych znajomości oraz kształtowanie postawy tolerancji. Uczestnicząc w przedsięwzięciu młodzież mogła poznać ciekawe miejsca naszego regionu i województwa. W trakcie zajęć także zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i sportowe.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj