Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Konsultacje z mieszkańcami

Redakcja, 07.10.2015, 18:21

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zakończyły się konsultacje z mieszkańcami Zamłynia, dotyczące przebudowy drogi. W siedzibie miejscowej OSP zaprezentowano projekt przebudowy drogi Annopole Nowe - Zamłynie.

← REKLAMA

Spotkanie odbyło się w związku ze zbliżającym się naborem wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, który ma zostać ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w Łodzi jeszcze w tym roku.

Zarząd Powiatu Zduńskowolskiego zlecił przygotowanie dokumentacji projektowych przebudowy dróg powiatowych, w tym również omawianej podczas spotkania w Zamłyniu.

Na pytania mieszkańców odpowiadali starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik, wicestarosta Marcin Łabędzki, naczelnik Wydziału Dróg i Gospodarki Komunalnej Starostwa Powiatowego Piotr Pacelt oraz projektant Bogusław Boryna.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj