Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Alkohol i kluczyki

Redakcja, 07.03.2016, 14:15

W sobotę pijany kierowca renault laguna uderzył w słup oświetleniowy przy
ul. Juliusza w Zduńskiej Woli. W piątek natomiast zatrzymano kierowcę toyoty yaris, który prowadził mając w organizmie ponad promil alkoholu.

← REKLAMA

W piątek około godziny 11:35 policjanci otrzymali telefonicznie informację, że jadący ul. Szadkowską kierowca, wyrzucił przez okno puszki po piwie. Natychmiast w ten rejon pojechał patrol prewencji. Mężczyznę zatrzymano w miejscowości Ochraniew (gmina Zduńska Wola). To 24-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola.

Z uwagi, iż było czuć z jego ust alkohol, poddano go badaniu trzeźwości. Mężczyzna wydmuchał ponad promil alkoholu. Teraz odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym. Stróże prawa ukarali go jeszcze 200 złotowym mandatem za zaśmiecanie.

W sobotę natomiast około godziny 13 w Zduńskiej Woli, kierujący samochodem renault laguna, jadąc ulicą Juliusza, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Następnie odjechał w kierunku ulicy Zielonej. Patrol ruchu drogowego ruszył za nim w pościg. Sprawca kolizji został zatrzymany na ulicy Srebrnej. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu.

52-letniemu zduńskowolaninowi zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwym samochodem grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj