Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Czechy: potrącenie dzieci

Redakcja, 29.03.2016, 12:58

W Czechach (gmina Zduńska Wola) późnym popołudniem doszło w poniedziałek do potrącenia dwójki małych dzieci. 3-letni chłopiec trafił do szpitala.

← REKLAMA

Policjanci, którzy dojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierująca toyotą yaris,
27-letnia mieszkanka gminy Zduńska Wola, jadąc drogą gminną przez miejscowość Czechy potrąciła dwójkę dzieci w wieku 3 i 13 lat.

Chłopiec i dziewczynka na jezdnię wbiegły zza samochodu zaparkowanego na poboczu drogi. Młodsze dziecko zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Zduńskiej Woli. Pozostało tam na obserwacji. Dziewczynka nie odniosła obrażeń.

Kierująca samochodem była trzeźwa. Trzeźwa była również babcia, która opiekował się dziećmi. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśnią śledczy w prowadzonym postępowaniu.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj