Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wojsławice w trójce najlepszych

Redakcja, 26.03.2013, 14:01

Reprezentacja klas o profilu policyjnym Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach zakwalifikowała się jako jedyna z województwa łódzkiego do V edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych o Puchar Komendanta Głównego Policji i tytuł "Klasy policyjnej Roku 2013".

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęW eliminacjach startowało 48 szkół, teraz zostało ich 25. Wystartują one w V Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych, które w dniach 27-28 maja będą rywalizować o Puchar Komendanta Głównego Policji i tytuł "Klasy Policyjnej Roku 2013".

O to cenne trofeum i prawo noszenia, przez kolejny rok, miana wszechstronnie wykształconej klasy o profilu policyjnym, stanęło w szranki (w ciągu wszystkich turniejowych edycji) już ponad 60 szkół z całej Polski. Eliminacje zostały przeprowadzone w trzech jednostkach organizacyjnych policji: w Komendzie Głównej Policji w Warszawie, w Szkole Policji w Katowicach i Pile.

Reprezentacja ZSRCKU w Wojsławicach swoje eliminacje miała w KGP w Warszawie. Test wiedzy przygotowany przez wykładowców Zakładu Prawa Szkoły Policji w Pile zawierał zagadnienia takie jak: historia i współczesność policji, struktura organizacyjna policji, służba w policji, obowiązki, uprawnienia i etyka zawodowa policjanta, broń palna i środki przymusu bezpośredniego, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, profilaktyczne aspekty pracy policji.

Zespół w składzie: Julita Zientara, Patryk Jasiński, Jakub Karpiński i Kamil Rygas uzyskali trzeci wynik w kraju. Trzeba zaznaczyć, że drużyna reprezentująca szkołę z Wojsławic startowała w tym turnieju po raz pierwszy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj