Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Awantura po pijanemu

Redakcja, 29.07.2013, 13:48

31-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola trafił do aresztu po tym jak zniszczył drzwi wejściowe do budynku mieszkalnego i samochód osobowy.

← REKLAMA

Awanturę mężczyzny na posesji w miejscowości Czechy (gmina Zduńska Wola) zgłosił w niedzielę ok. godz. 21 dyżurnemu komendy 40-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola, przebywający tam w odwiedzinach u swojego kolegi.

- Gdy mundurowi dojechali pod wskazany adres zastali pijanego awanturnika, który biegał po podwórku z metalową rurką. Zniszczył nią drzwi wejściowe do posesji i samochód osobowy renault megane Zgłaszający interwencję oraz właściciel posesji schowali się w środku budynku - relacjonuje Jacek Kozłowski ze zduńskowolskiej policji. - Napastnik był bardzo agresywny i nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Jego agresja jeszcze bardziej wzrastała, został więc obezwładniony i doprowadzony do radiowozu.

W policyjnym samochodzie wylegitymowano mężczynę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola. Był pijany, jednak odmówił dmuchania w alkomat. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawią mu zarzuty zniszczenia mienia o wartości, aż 3,5 tys. zł. Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności o 3 miesięcy do 5 lat.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj