Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

VI Spartakiada Przedszkolaka

Redakcja, 02.06.2016, 09:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

"Każdy zuch lubi ruch!" - takie hasło przyświecało VI edycji Spartakiady Przedszkolaka, która odbyła się w maju w Wojsławicach. Ciesząca się dużym powodzeniem impreza po raz kolejny zgromadziła przedszkolaków z gminy Zduńska Wola oraz liczną publiczność.

← REKLAMA

Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach sportowych: slalom z woreczkiem, tor przeszkód, slalom z piłką, rzut do celu, skoczki oraz przeciąganie liny. Dla nauczycieli natomiast organizatorzy przewidzieli konkurencję umysłową - rymowanki.

Rywalizacja była wyrównana. Ostatecznie zwyciężyli gospodarze z Wojsławic. Tuż za nimi uplasowały się drużyny z Czech, Ochraniewa, Izabelowa, Krobanowa, Janiszewic, Tymienic i Annopola Starego. Maluchy otrzymały indywidualne medale i dyplomy oraz puchar dla drużyny.
Wszystkim sportowcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Spartakiada, jak co roku, była organizowana przez Stowarzyszenie "Razem Łatwiej", przy udziale Urzędu Gminy Zduńska Wola.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj