Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany wiózł dziecko. Doprowadził do wypadku

Redakcja, 13.06.2016, 12:30

28-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, będąc nietrzeźwym, kierował motorowerem. Wiózł ze sobą pięcioletnią dziewczynkę i doprowadził do wypadku.

← REKLAMA

Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę po godzinie 23. Kierujący motorowerem lingben, 28-letni zduńskowolanin jadąc przez Michałów (gmina Zduńska Wola) stracił panowanie nad motorowerem, wjechał do rowu a następnie wywrócił się.

Mundurowi, gdy dojechali na miejsce stwierdzili, że kierujący jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie promil alkoholu. Na dodatek policjanci ustalili, że pasażerką była pięcioletnia dziewczynka, mieszkanka Swędzieniejewic. Na szczęście w wyniku wywrotki nie doznała ona obrażeń ciała.

Kierujący natomiast z urazem obojczyka został przewieziony do szpitala w Sieradzu. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i kara grzywny.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj