Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Rowerzystka wjechała pod samochód

Redakcja, 04.07.2016, 09:58

Do groźnego wypadku doszło w sobotę w Janiszewicach (gmina Zduńska Wola). Rowerzystka wjechała pod jadący samochód. Trafiła do szpitala w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Około godziny 19:20 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Janiszewicach. Na miejsce dyżurny komendy wysłał patrol ruchu drogowego, który ustalił, że 41-letnia mieszkanka gminy Zduńska Wola, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od miejscowości Karolew nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Opiesina fordowi fokusowi, którym kierował 21-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli.

W wyniku zderzenia cyklistka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Zduńskiej Woli. Kierowca forda był trzeźwy. Z relacji świadków wynikało, że kobieta kierująca rowerem była nietrzeźwa, czuć było od niej woń alkoholu. Wobec powyższego pobrano od niej krew do badań, w celu ustalenia stanu jej trzeźwości.

Dokładny przebieg zdarzenia zostanie ustalony przez śledczych w prowadzonym postępowaniu

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj