Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Znaleziono zwłoki mężczyzny

Redakcja, 27.07.2016, 15:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zwłoki mężczyzny w znacznym rozkładzie znalazł mieszkaniec na łące w miejscowości Ochraniew (gmina Zduńska Wola).

← REKLAMA

Na makabryczny widok mieszkaniec gminy natknął się w środę przed godz. 11, gdy kosił trawę na łące położonej na granicy wsi Ochraniew i Henryków, niedaleko drogi biegnącej wzdłuż torów. Powiadomił policję.

Wiadomo na razie tyle, że to zwłoki mężczyzny, w znacznym rozkładzie, ubiór świadczy, że był to prawdopodobnie człowiek w podeszłym wieku. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, które pomogłyby ustalić jego tożsamość. Szacuje się, że ciało leżało w trawie kilka tygodni.

Decyzją prokuratora zwłoki zostaną zabezpieczone w prosektorium w Łodzi. Ich analiza ma wyjaśnić m.in. jak zmarł denat. Mundurowi próbują też ustalić jego personalia. Na miejscu zdarzenia i okolicy nie znaleziono żadnych przedmiotów, które można by było powiązać z jego śmiercią.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj