Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Nowoczesna apeluje o miejsca na ogłoszenia

Redakcja, 26.09.2016, 20:20

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Członkowie Nowoczesnej Ryszarda Petru apelują o stworzenie miejsc przeznaczonych do rozwieszania ogłoszeń na terenie gminy Zduńska Wola. W tym celu wystosowali list otwarty do wójta Henryka Staniuchy.

← REKLAMA

Szanowny Panie Wójcie,

W imieniu mieszkańców Gminy Zduńska Wola oraz koła partii Nowoczesna Ryszarda Petru w powiecie zduńskowolskim chciałbym zwrócić uwagę na brak

ogólnodostępnych miejsc ogłoszeniowych w naszej gminie. Tablice ogłoszeniowe umieszczane na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks

Wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112, ze zmianami) po ostatnich wyborach parlamentarnych zostały zdemontowane. Brak takich miejsc skutkuje zaśmiecaniem naszej gminy poprzez umieszczanie ogłoszeń i plakatów na rosnących drzewach, słupach energetycznych oraz urzędowych gablotach informacyjnych. Prawdą jest, że na niektórych sołectwach istnieją tablice ogłoszeniowe niemniej jednak w większości są one własnością prywatną, np. właścicieli sklepów spożywczych. Podsumowując apeluję do władz gminy o umieszczenie tablic ogłoszeniowych na terenie naszej gminy dostępnych całorocznie i dla wszystkich mieszkańców. Prośbę motywuję troską o zieleń i estetykę wizualną naszych wsi oraz komfortem mieszkańców.

Z poważaniem

Patryk Lorenc

Sekretarz Nowoczesnej - powiat zduńskowolski

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_2772 (IP: *.*.250.237), 27.09.2016, 06:02
  zdjęcie nr 3 jest wykonane przy kościele w Korczewie jakieś 15 m od tego drzewa jest duży słup ogłoszeniowy...????? więc o co chodzi??
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2773 (IP: *.*.129.3), 27.09.2016, 10:00
  słup jest ale schowany za przystankiem i wszyscy wieszają gdzie indziej np. niszcząc drzewa - popieram akcje! brawo
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2777 (IP: *.*.250.237), 28.09.2016, 06:03
  ...postawmy słupy informacyjne na skrzyżowaniach to ogłoszenia nie będą "schowane" no i automatycznie powstaną nam ronda i będzie 2w1
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2652 (IP: *.*.78.68), 28.09.2016, 11:04
  wiecej tablic zeby nowoczesna miala gdzie sie rozlepiac
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj