Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ktoś ukradł, bo chciał jechać na wakacje?

Redakcja, 13.08.2013, 16:36

Policjanci z miejscowej komendy poszukują przyczepy kempingowej i świadków jej kradzieży, do której doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Maciejów przy drodze powiatowej Zduńska Wola - Szadek.

← REKLAMA

Przyczepę kempingową marki Frendt Diamant 600, rok produkcji 2003, skradziono z podwórka. Przyczepa była koloru beżowego z niebieskim pasem na dole przy podwoziu, dwuosiowa o długości 7 metrów.

Posiadała wgniecenie na tylnym lewym narożniku i pękniętą lewą tylna szybę.

Osoby, które wczoraj w nocy lub dzisiaj rano widziały tę przyczepę na drodze albo jak wyjeżdżała z posesji, ewentualnie wiedzą, gdzie może ona się znajdować, proszone są o kontakt osobisty z policjantami miejscowej komendy lub pod numerem telefonu 43 824 43 47.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj