Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Posiadali 50 gramów narkotyków

Redakcja, 27.02.2018, 07:15

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Policjanci w jednym z domów na terenie gminy Zduńska Wola zabezpieczyli ponad 50 gramów narkotyków. 26-letni mężczyzna podejrzany o posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzuty. Natomiast jego kompan odpowie za ich urywanie.

← REKLAMA

23 lutego br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego przeszukali dom jednorodzinny na terenie gminy Zduńska Wola. Z ustaleń śledczych wynikało, że mogą być tam ukrywane narkotyki.

Policjanci nie mylili się, bowiem podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli ponad 50 gramów środków odurzających. Zabezpieczyli również przedmioty do porcjowania zabezpieczonej marihuany i amfetaminy.

Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 26 lat. Jeden z nich usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, natomiast jego rówieśnik zarzut utrudniania postępowania karnego poprzez ukrywanie narkotyków. Teraz obaj odpowiedzą przed sądem.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3072 (IP: *.*.78.123), 01.03.2018, 14:59
  A koś wie jak się urywa narkotyki?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj