Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Akcja Znicz 2018

Redakcja, 29.10.2018, 22:04

W tym roku akcja Znicz 2018 potrwa od 31 października do 4 listopada. W tym czasie z całą pewnością należy spodziewać się zwiększonego ruchu w rejonie cmentarzy jak i na drogach tranzytowych. Taki stan rzeczy w połączeniu z wcześniej zapadającym zmrokiem i niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi spowodują znaczący wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach. Policjanci apelują o szczególną rozwagę.

← REKLAMA

Policjanci w tym okresie będą pełnić służbę w rejonach cmentarzy oraz na głównych ciągach komunikacyjnych. Zwiększy się znacznie ilość patroli. Policjanci przede wszystkim będą kierować ruchem drogowym, a także wskazywać na pobliskie parkingi, ułatwiać bezpieczny powrót do domu.

Zmiany w oznakowaniu dróg w okresie od 31 października 2018 r. do 4 listopada 2018 r. w rejonach cmentarzy na terenie powiatu zduńskowolskiego.

Zduńska Wola:

ul. Świerkowa - obustronne ustawienie znaku "zakaz zatrzymywania się" na odcinku od ul. Łaskiej do cmentarza,

ul. Staszica - ustawienie znaku "zakaz zatrzymywania się" na wysokości cmentarza po jego stronie, natomiast z kierunku ul. Jodłowej ( posesja nr 11 ) do ul. Kołłątaja oraz na ul. Poprzecznej po stronie cmentarza od ul. Staszica do ul. Kopernika,

ul. Cicha - za pierwszą brama wjazdu na parking ustawienie znaku "zakaz wjazdu wszelkich pojazdów" na zaporze drogowej przy prawej krawędzi jezdni oraz obustronnie znaku "zakaz zatrzymywania się". Takie rozwiązanie ruchu pozwoli na wjazd na parking pierwszą bramą od ul. Piwnej, a wyjazd bramą drugą,

ul. Piwna - ustawienie znaku "zakaz zatrzymywania się" od nieruchomości Piwna 18 do ul. Złotnickiego, po obu stronach ulicy,

ul. Bema - ustawienie znaku "zakaz zatrzymywania się" po prawej stronie ulicy jadąc od ul. Łaskiej, na całym odcinku ulicy.

Szadek:

na ul. Widawskiej - ustawienie znaku "zakaz zatrzymywania się" na wysokości cmentarza po jego stronie.

Korczew:

na drodze gminnej przed cmentarzem ustawienie po stronie zachodniej znaków "zakaz zatrzymywania się" na odcinku od skrzyżowania z droga powiatową do cmentarza oraz na drodze gminnej biegnącej wzdłuż ogrodzenia cmentarza po stronie północnej.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj