Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zderzenie samochodów w Porębach

Redakcja, 14.05.2024, 01:45

W miejscowości Poręby pod Zduńską Wolą, na łuku drogi, kierująca samochodem marki Skoda, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód również marki Skoda. Razem z kierującą w samochodzie, jechała 9-letnia dziewczynka. Obie zostały przetransportowane do szpitala.

← REKLAMA

8 maja br. o godzinie 7.30 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Poręby (gm. Zduńska Wola).

39-letnia mieszkanka powiatu zduńskowolskiego, jadąca samochodem marki Skoda, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd również marki Skoda, którym podróżował 29-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego.

W samochodzie razem z kierującą, jechała 9-letnia dziewczynka. Obie zostały przetransportowane do szpitala z ogólnymi obrażeniami.

Policjanci na miejscu zdarzenia, zbadali stan trzeźwości kierujących, wszyscy byli trzeźwi.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj