Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

W podzięce za plony

Redakcja, 13.09.2013, 20:51

Rolnicy z gminy Zduńska Wola już w najbliższą niedzielę podziękują za plony. Szykuje się zabawa z tradycją i muzyką.

← REKLAMA

Tegoroczne dożynki powiatowo-gminne w Wojsławicach będą podzielone na trzy części. Pierwsza obrzędowa rozpocznie się o godz. 13 uroczystą mszą polową na terenie ZSR CKU w Wojsławicach. Druga oficjalna część o godz. 14.40 prezentacją wieńców oraz powitaniem gości, wręczeniem chleba gospodarzom dożynek i gościom z Węgier, a także odznaczeń "Zasłużony dla rolnictwa".

O 15.50 rozpocznie się część artystyczna, czyli występy wokalistów z MGOK w Szadku, GOKiS w Zapolicach, PMDK "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli. O godz. 19 zagrają "Fakiry", a gwiazdą wieczoru będzie "Ukrainian Folk". Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

Organizatorem dożynek jest Urząd Gminy Zduńska Wola i Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli. Portal www.zdunskawola24.pl objął patronatem medialnym dożynki powiatowo-gminne.

Fot. arch.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj