Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Krabonów z nowoczesnym boiskiem

Redakcja, 26.10.2013, 13:13

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Szkoła Podstawowa w Krobanowie ma nowe wielofunkcyjne boisko. Z obiektu mogą korzystać nie tylko uczniowie, ale i mieszkańcy Krobanowa i okolicznych miejscowości.

← REKLAMA

W sobotnie przedpołudnie w Krobanowie odbyło się huczne otwarcie nowowybudowanego obiektu sportowego w obecności zaproszonych gości. Były przemówienia, prezenty, przecięcie wstęgi, wypuszczenia do nieba balonów, a także poświecenie boiska przez proboszcza karsznickiej parafii.

Boisko znajduje się przy podstawówce, ale jest ono ogólnodostępne. Boisko ma wymiary 32x44 ,, ogrodzone jest siatką, pokryte nawierzchnią poliuretanowej. Wyposażone jest w bramki do piłki nożne, koszykówki, jest też zestaw do siatkówki, czy tenisa ziemnego.

Inwestycja kosztowała 512 tys. zł, z czego 312 tys. zł gmina pozyskała w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj