Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mikołajkowe rozgrywki w Wojsławicach

Redakcja, 07.12.2013, 15:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

5 grudnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach odbył się IV Mikołajkowy Turniej piłki nożnej młodzików o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola, który zdobyła drużyna z Izabelowa.

← REKLAMA

Turniej jak co roku cieszył się dużym powodzeniem. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn reprezentujących szkoły z terenu gminy Zduńska Wola. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". O pierwsze miejsce w turnieju walczyły najlepsze drużyny z dwóch grup: drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Izabelowie i Szkołę Podstawową w Czechach. Po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu w regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1. O wygranej przesądziły dopiero rzuty karne. Te lepiej wykonywała drużyna z Izabelowa wygrywając 2:1 i to ona zdobyła Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola oraz tytuł Mistrza Mikołajkowego Turnieju. Trzecie miejsce przypadło drużynie gospodarzy - Szkole Podstawowej w Wojsławicach.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce - SP w Izabelowie

II miejsce - SP w Czechach

III miejsce - SP w Wojsławicach

IV miejsce - SP w Janiszewicach

V miejsce - SP w Annopolu Starym

VI miejsce - SP w Krobanowie

W trakcie turnieju zorganizowano także dwa konkursy sprawnościowe. Pierwszy z nich "slalom z piłką między pachołkami" wygrał reprezentant Szkoły Podstawowej w Janiszewicach - Adam Kajszczak, natomiast drugi konkurs "strzały na małą bramkę" po zaciętym boju wygrał Patryk Kowasz ze Szkoły Podstawowej w Czechach.

Najlepszym strzelcem turnieju także okazał się Adam Kajszczak ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, który strzelił swoim rywalom 8 bramek! Najlepszym bramkarzem Mikołajkowego Turnieju został Nikodem Piątkowski - zawodnik reprezentujący Szkołę Podstawową w Czechach. Przyznano również nagrodę specjalną dla najlepszej zawodniczki turnieju, którą została Patrycja Sowińska z drużyny
z Annopola Starego. Patrycja otrzymała mini piłkarzyki.

Wspaniałą sportową atmosferę pomogli stworzyć tego dnia mali kibice z Wojsławic, którzy swoim dopingiem zachęcali piłkarzy wszystkich drużyn do gry. Zespoły, kibice oraz opiekunowie otrzymali od Św. Mikołaja i Śnieżynek słodkie pyszności w postaci cukierków i lizaków. Uroczystego wręczenia dyplomów, pucharów, medali i nagród dokonał zastępca wójta gminy Zduńska Wola - Antoni Wujda oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Wojsławicach - Marek Guć. Zakup nagród i prezentów sfinansował wójt gminy Zduńska Wola.

Nad obsługą sędziowską wszystkich meczów czuwał Jarosław Grenda, natomiast nad obsługą medyczną Mariusz Kowalczyk. W organizację turnieju włączył się także Artur Górzawski oraz Młodzieżowa Rada Gminy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj