Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

TBS walczy z gołębim problemem

Redakcja, 08.08.2016, 14:07

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

TBS "Złotnicki" po interwencji naszej redakcji, zajął się problemem mieszkańców kamienicy przy placu Wolności 2 w Zduńskiej Woli. Uciążliwi sąsiedzi, jakimi były gołębię, zostały przegonione. Trwają prace porządkowe oraz mające zapobiec problemowi w przyszłości.

← REKLAMA

Przypominamy problem kamienicy przy placu Wolności 2, gdzie na poddaszu zamieszkały gołębie, zanieczyszczając również klatkę schodową: Kamienica w niepamieci

Po około dwóch tygodniach od pojawienia się pierwszego artykułu na ten temat ponownie odwiedziliśmy Panią Beatę, mieszkankę zapomnianej kamienicy. Początkowo nic nie wskazywało na poprawę, jednak kilka dni po naszej ponownej interwencji w Urzędzie Miasta, na terenie kamienicy pojawili się pracownicy TBSu. Oprócz uprzątnięcia ptasich odchodów oraz martwych ptaków, podjęto kroki mające na celu zabezpieczenie budynku. Zamontowane zostały siatki na oknie dachowym oraz przy wejściu na strych. Dodatkowo, jak zapewnia nas Pani Beata, pracownicy TBSu obiecali, również remont klatki schodowej, której obecny stan pozostawia wiele do życzenia.

Warto dodać, że problemem zainteresowali się również pracownicy Państwowej Stacji Sanitarnej, którzy nie stwierdzili zagrożenia epidemiologicznego w tym miejscu ale zalecili zarządcy uprzątnięcie strychu oraz klatki schodowej.

Coś cię zirytowało w naszym mieście, powiecie, zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Napisz do nas: redakcjamałpazdunskawola24.pl lub na naszym Facebookowym profilu ZdunskaWola24.pl. Tel. 500 34 44 34.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3030 (IP: *.*.103.77), 12.06.2017, 13:48
  Biedne stworzonka, same bez serc kanalie w tej paskudnej Zduńskiej Woli
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj