Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Co z tą pergolą?

Redakcja, 10.08.2016, 14:29

Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Czytelnik zwraca uwagę na długi termin oczekiwania pomiędzy rozbiórką a budową nowej pergoli śmietnikowej przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokator. Znamy komentarz spółdzielni w tej sprawie.

← REKLAMA

Czytelnik zgłosił się z problemem rozebranej pergoli śmietnikowej przy ulicy Sieradzkiej 14, według niego pergola została rozebrana w maju. Budowa nowej zaplanowana jest jednak na II półrocze tego roku. Dlaczego, więc spółdzielnia nie czekała z rozbiórką? Zapytaliśmy o to kierownika działu gospodarki zasobami mieszkaniowymi w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokator

Tomasz Padzik wyjaśnia, że jest to związane z koniecznością skordynowania pracy dwóch firm, oraz pracowników spółdzielni. Stare pergole, rozbierane są przez pracowników spółdzielni, następnie swoje prace musi wykonać firma brukarska. Firmy te ze względu na krótki sezon pracy mają "napięte grafiki". Dopiero na tak przygotowane podłoże stawiana jest nowa pergola.

Pergola przy Sieradzkiej 14 powinna stanąć na początku października.

Fot. czytelnik

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_2644 (IP: *.*.106.71), 10.08.2016, 16:04
  A co to kogo obchodzi z mieszkańców, że terminy napięte ma forma??? Pan Padzik chyba tym powinien się zainteresować i nad tym chodzić i o to zadbać w momencie podpisania umowy z wykonawcą i zwrócić uwagę na synchronizowanie tych robót . Kogo to obchodzi Panie Padzik??? Pana powinno a pana przerosło...z drugiej strony wyzwaniem to nie było buhahaha......Mieszkańcy dajcie nierozgarniętemu Padzikowi jakieś namiary na firmy brukarskie bo chłop jaj nie ma, ma tylko jedna "zaprzyajźnioną" firmę brukarska i nie wie co począć, leje głupotą.Proponuje śmieci wozić pod Padzika posesje będą bezpieczne.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2645 (IP: *.*.78.99), 11.08.2016, 10:15
  Ta sama sytuacja jest przy Ogrodowej 20 !!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2644 (IP: *.*.106.71), 11.08.2016, 21:55
  Ktoś chyba jest odpowiedzialny w tym grajdole za umowy zawierane....po premii mu i z głowy. Nam to odsetki naliczają a sami swoje tyłki kryja kolesie
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2666 (IP: *.*.251.131), 25.08.2016, 23:01
  Widzicie ten biały budynek za garażami ?
  Ja tam robię :) sprzątam przy tej bramie zielonej !
  taki syf jest przy niej od strony tych smietników ze jak dorwe tego kto wyrzuca te zjebane papierki koło furtki to zajebe go na miejscu !!
  wyskocze z zielonej furtki i zajebe ostrzegam !
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj