Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Komunikacja

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Co się dzieje na Karsznickiej?

Redakcja, 10.05.2013, 12:45

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Trwa drugi etap przebudowy ulicy Karsznickiej. Wybraliśmy się tam z aparatem, aby zobaczyć jak postępują prace.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęUl. Karsznicka jest przebudowywana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Projekt realizowany jest w dwóch etapach. W zeszłym roku zakończył się remont odcinka od drogi krajowej nr 12(14) do skrzyżowania z ul. Leśmiana.

Od początku tego roku wykonawca pracuję na dalszym odcinku, czyli od wspomnianego skrzyżowania do granicy powiatu zduńskowolskiego.

- Wykonawca dalej usypuje i zagęszcza warstwami nasyp pod chodnik i ścieżkę rowerową. Stawiany jest już krawężnik na ławie betonowej, stąd wykop między jezdnią a nasypem – podaje nam Piotr Pacelt ze starostwa.

Poddębicka firma, która zajmuje się przebudową Karsznickiej musiała też zrobić nowe studnie melioracyjne, które były już w opłakanym stanie. Prace mają się zakończyć z końcem września.

Jeden z Czytelników zastanawiał się, czy Karsznicka zostanie zamknięta. Jak się dowiedzieliśmy można tam spokojnie przejechać, na razie nie planuje się wstrzymania ruchu, chyba że wykonawca będzie o to prosił.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • Zobacz profil użytkownika Steven
  Steven, 12.05.2013, 09:47
  Poddębicka firma zaczęła przebudowę ulicy karsznickiej, a nie zakończyła prac na ulicy Kopernika(wystające studzienki które nie są oznakowane)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj