Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Komunikacja

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Bieg Tropem Wilczym - zmiany w ogranizacji ruchu

Redakcja, 01.03.2018, 22:19

4 marca 2018 roku w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się "Bieg Tropem Wilczym". W związku z zmianą organizacji ruchu policjanci apelują do kierowców o rozsądna i bezpieczną jazdę.

← REKLAMA

Start biegu nastąpi o godz. 12:00 na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Łaskiej 90 w Zduńskiej Woli. Uczestnicy przebiegną ul. Łaską do Placu Wolności, gdzie wyznaczona została meta. Na czas biegu ul. Łaska oraz Plac Wolności na odcinku od ul. Sieradzkiej do skrzyżowania z ul. Kościelną zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. Zakończenie biegu przewidywane jest na godz. 12:30.

Nad zapewniłem bezpieczeństwa uczestników biegu, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego czuwać będą zduńskowolscy policjanci wspomagani przez przedstawicieli innych służb i instytucji.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj