Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Komunikaty

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Punkt kontroli autobusów

Redakcja, 20.06.2017, 23:03

Nadchodzą wakacje - czas radości i zabawy oraz wyjazdów naszych dzieci na kolonie i wycieczki. Przed wyruszeniem w drogę policjanci sprawdzą stan techniczny i trzeźwość kierowcy autokaru, który ma wieźć nasze pociechy.

← REKLAMA

W tym celu, zduńskowolscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wyznaczyli "punkt kontroli autobusów", który mieści się parkingu samochodowym przy ul. Długiej 30 w Zduńskiej Woli. Funkcjonariusze zduńskowolskiej "drogówki" kontrole autokarów będą przeprowadzali w sposób doraźny, po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania. Zgłoszeń dokonywać można osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27 w godz. 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku, lub w tym samym czasie telefonicznie dzwoniąc pod numer 43-824-43-21.

Istnieje również możliwość sprawdzenia autokarów przewożących dzieci i młodzież podczas wakacj na stronie bezpiecznyautobus.gov.pl, gdzie można uzyskać informacje podstawowe o dacie produkcji pojazdu, dacie ostatnich badań technicznych, przebiegu, ilości miejsc przeznaczonych dla pasażerów oraz o ważności polisy ubezpieczenia OC.

http://bezpiecznyautobus.gov.pl

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj