Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kronika 112

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Spokojny długi weekend na drogach

Redakcja, 05.11.2012, 16:49

W niedzielę 4 listopada doszło na terenie powiatu zduńskowolskiego do dwóch wypadków.

← REKLAMA

Do pierwszego z nich funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zostali wysłani przed południem. Do zderzenia pojazdów doszło w miejscowości Tarnówka w gminie Szadek. Kierujący samochodem Skoda Octavi 60-letni mieszkaniec Łodzi podczas manewru wyprzedzania dwóch pojazdów doprowadził do zderzenia z Renault Megane kierowanym przez 18-letniego mieszkańca gminy Szadek, który skręcał w lewo w drogę boczną.

W wyniku zderzenia kierujący Renault znalazł się w przydrożnym rowie. Mężczyzna oraz jego pasażerka zostali odwiezieni karetką pogotowia do szpitala w Zduńskiej Woli, gdzie pozostali na obserwacji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do drugiego wypadku doszło na terenie Zduńskiej Woli. około godziny 19.30 kierująca pojazdem Kia 56-letnia mieszkanka Bełchatowa, wykonując manewr skrętu w lewo z ulicy Bema w ulicę Łódzką, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Oplem jadącym ulicą Łaską kierowanym przez 49-letniego zduńskowolanina.

Na skutek wypadku obrażeń ciała doznała 50-letnia pasażerka Opla i została przewieziona do szpitala w Zduńskiej Woli. Kierujący pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny obu wypadków. Podczas trwającej od środy akcji "Znicz" odnotowano łącznie 4 kolizje, dwa wypadki i zatrzymano 5 nietrzeźwych kierujących.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj