Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kronika 112

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

"Niebieski Piknik"

Redakcja, 23.07.2017, 20:30

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

"Kręci mnie bezpieczeństwo w Zduńskiej Woli" pod takim hasłem został organizowany piknik z okazji obchodów Święta Policji.

← REKLAMA

Piknik przygotowany został przez zduńskowolskich policjantów i pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli "Niebieski Piknik".

Najmłodsi mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Uczestnicy zorganizowali dla nich loterię, oraz konkursy i zabawy. Uczestnicy pikniku mogli na własnej skórze przekonać się jak zachowuje się pojazd, kierowca oraz pasażer w chwili wypadku drogowego. Do tego celu służyły dwa symulatory: dachowania i zderzeniowy.

Dodatkowo żołnierze z 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku oraz 1 Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej zaprezentowali sprzęt i wyposażenie lotników.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj