Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Polityka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Andrzej Aleksandrowicz został prezesem MSC

Redakcja, 25.10.2016, 00:33

Czytelnicy zamieścili 5 komentarzy
5

Rada nadzorcza spółki Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli podjęła w poniedziałek decyzję o dokonaniu zmiany na stanowisku prezesa zarządu. Kamila Jeziorskiego zastąpił Andrzej Aleksandrowicz.

← REKLAMA

Jednym z powodów odwołania dotychczasowego prezesa jest zapowiedziana przez prezydenta Niedźwieckiego potrzeba odpartyjnienia życia publicznego w Zduńskiej Woli. - Nie do zaakceptowania jest sytuacja, w której funkcję prezesa miejskiej spółki pełni czynny polityk - podaje miejski urząd.

Andrzej Aleksandrowicz posiada doświadczenie w zarządzaniu spółkami miejskimi, w latach 2012 - 2016 pełnił funkcję prezesa MPWiK. W tym czasie zrealizował jeden z największych projektów unijnych: wartą 44 mln zł modernizację oczyszczalni ścieków oraz budowę blisko 11 km sieci wodociągowej, w której wysokość dotacji wynosiła 22 mln złotych.

Warto dodać, że dzisiejsze decyzje rady nadzorczej MSC kończą etap porządkowania i stabilizacji sytuacji w spółkach miejskich.

- Cieszę się, że etap zmian mamy już za sobą - powiedział prezydent Piotr Niedźwiecki - I jestem przekonany, że już w najbliższym czasie mieszkańcy odczują pozytywne zmiany w jakości usług. Od rad nadzorczych oraz prezesów oczekuję przede wszystkim większej otwartości na potrzeby klientów i większej skuteczności w realizacji projektów i inwestycji. W imieniu wszystkich właścicieli spółek, czyli tak naprawdę wszystkich zduńskowolan, będę bardzo uważnie przyglądał się efektom ich pracy - zapowiada prezydent.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (5)

 • ~gość_2854 (IP: *.*.76.57), 25.10.2016, 07:19
  Jak chciał tak zrobił. Mam tylko wrażenie że to znowu nie są indywidualne decyzje prezydenta. czyżby nowa kierownica sterowała naszym Panem Markiem??
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2856 (IP: *.*.22.140), 25.10.2016, 14:37
  Pan Prezes wraca na salony polityczne i służbowe Zduńskiej Woli!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2820 (IP: *.*.244.114), 25.10.2016, 18:22
  lepszy swój wróg niż obcy z Łodzi.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2741 (IP: *.*.104.98), 28.10.2016, 16:24
  w wodociagach dal popis i przyznał sobie 27 tys premii hahahhaha i prezydent go zwolnil a teraz ponownie daje szanse, smiech na sali
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 07.12.2016, 10:04
  panowie na pewno ten pan zrobi więcej jak dotychczasowi prezesi a o partiach to niema co mówić bo nie mają żadnych pomysłów dla zduńskiej woli myślę że ruszy temat geotermii , bo innych szans na rozwój miasta nie widzę i to by był dobry znak na pobudzenie biznesu.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj